Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky (News)

Zdravím všechny fanoušky muscle cars,

po několikaměsíční odmlce jsem opět zpět. Odmlka byla způsobena tím, že jsem veškeré finance musel utopit v důležitějších věcech než jsou modely, ale věřte, že to nebylo jednoduché. Na této stránce bych chtěl vždy informovat o nějakých novinkách (nákup nových modelů, inovace stránek, novinky ve světě muslce car).

 

Duben 2015

Tak jsem zase po letech tady a občas se pokusím něco nafotit, těch nenafocenejch modelů je dost. Zatím ochutnávka dvou kousků v podobě Mustangu 68 od AA a Firebirdu Convertible od Exactu.

 

Srpen 2012

Tak se mi podařilo sehnat další Shelbynu, tentokrát bílej závoďák od Exactu. Už se mi ta sbírečka Mustangů rozrůstá.

Konečně jsem se dokopal k nafocení nfl figurek McFarlane. Postupně je naházím na stránky.

Červenec 2012

Tak červenec jsem uzavřel Chevy Novou od Supercar Collectibles.

Dnes se mi povedl další skvělý kousek- Norm´s Dodge Dart GSS od Hwy61, minulý týden mi utekl za 75USD tak jsem si ho dnes vydražil za 42USD. Jak se říká- kdo si počká, ten se dočká.

Další přírůstek Shelby KR500 1968 od Exactu. Teď bych se chtěl zaměřit na dva skvosty od GMP, tak uvidíme.

Tak jsem trochu aktualizoval svůj Wishlist. Jinak další přírůstky jsou oba od Exact Detail- Chevy Chevelle 70 v convertiblu a Shelby 350GT 1966, oba za super cenu což potěší dvojnásob.

Červen 2012

A další úlovek- dnes jsem vydražil Chevy Yenko Chevelle 1969 od Supercar Collectibles (Ertl verze) v červeném provedení. Jedná se o další z modelů, které se zas tak často nevyskytují za rozumný peníze.

Tak po další pauze opět pár novinek- včera se mi podařilo vydražit no.1 model z mého wishlistu Chevy Camaro Z28 1970 od Franklin Mint. Z něho mám opravdu radost! A pokoukávám po dalších, nejvíce asi po Scarelanu od GMP. Tak uvidíme, kdy ho ulovím.

 

 

Únor 2012

I druhá várka je doma, takže sbírka se zatím zastavila na čísle 10.

První várka je doma- paradoxně ta druhá objednaná. Takže sž bude čas, tak jsem loupnu fotky brátrů Manningů, Bretta Favera a Philipa Riverse. Kvalita je opravdu parádní, krásně propracované detaily. Myslím, že figurky budou hodnotným partnerem k mým muscle kárám.

 

Tak a Super Bowl máme za sebou. Poprvé jsem ho sledoval celý živě a musím říct, že to byl parádní zápas. A jelikož jsem fandil Giants, tak i s vítěznou tečkou.

Taky se asi pomalu pustím do menších úprav těchto stránek, snad to nebude k horšímu.

 

 Leden 2012

Ještě ani nedorazila první várka a je na cestě další- 4 figurky - Eli a Peyton Manning, Brett Favre a Philip Rivers. Zatím je tedy sbírka zaokrouhlena na 10.

 

Tak jsem se asi definitivně zbláznil a rozšířil svoje sběratelské aktivity- sice má nová "láska" nemá nic společného s autama, ale zase je to symbol Ameriky. Napovím- každou podzimní a zimní neděli večer se kvůli tomu skoro zastaví život v celých Státech. Pořád nic? A v rozhodující večer chtějí být všichni přitom a za reklamu se nedoplatíte. Asi již tušíte, že mluvím o americkém fotbalu. Již nějakou dobu tento sport sleduju a nyní jsem si řekl proč nesbírat i něco na toto téma. No a když jsem objevil, že firma McFarlane dělá opravdu povedené figurky hráčů ve velikosti 6 palců, bylo vymalováno. Opět se ale podobně jako u muscle car specializuji- a to na quarterbacky. Hned v první várce směřující ke mně je jich hned 6- Aaron Rodgers (Green Bay Packers- můj oblíbenec), Ben Roethlisberger (Pittsburgh Steelers), Drew Brees (New Orleans Saints), Mark Sanchez (NY Jets), Michael Vick (Philadelphia Eagles), Terry Bradshaw (legenda, Steelers). Detaily a provedení je opravdu na úrovni. U nás samozřejmě téměř nemožné sehnat a když jo tak za 600,-, eBay okolo 400,-včetně pošty. Pro představu vkládám ukázky přímo ze stránek firmy. Postupně vyhradím jejich složku i zde na mých stránkách.

nfl27_arodgers3_photo_01_dp.jpg

nfl28_dbrees_photo_01_dp.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nfl28_broethlisberger3_photo_01_dp.jpg

(zdroj fotek: spawn.com)

 

Challenger dorazil a spokojenost veliká, klasický Hwy61. A dokonce jsem ani nedostal clo a DPH. Hurááá. 

Také bych se chtěl pochlubit novým přírůstkem ve sbírce. Na eBay jsem vyhrál aukci na Dodge Challenger 2010 od Hwy61- už delší dobu jsem ho měl v Top modelech svého wishlistu.

 

Po delší odmlce jsem opět zde. Nejprve bych chtěl všem návštěvníkům popřát mnoho úspěchů do toho roku 2012, hlavně ať slouží zdraví!

Srpen 2011

Tak jak jste si všimli, tak se toho na stránkách za poslední 2 měsíce moc neobjevilo. Bohužel teď nebyl moc čas na novinky a taky na nákupy. A taky další jedna komplikace- teď budu pracovně nějaký čas v Košicích. Ale určitě to neznamená, že bych poslal ameriky k vodě. Jen se to trochu komplikuje. Pro případné zájemce ze Slovenska se zase otevírá možnost pro společný nákup.

 

Červen 2011

7. červen - Tak se mi to během třech dnů pěkně všechno sešlo- dnes dorazil z celnice první společně provedený nákup díky těmto stránkám. Modely jsou v pořádku a už se těší na nové majitele. Pro mě osobně je to i první setkání se sérií American Muscle (Elite Edition) od Ertlu- Cougar vypadá velice dobře a za ty peníze určitě stojí.

4. červen - Halelujah!!! Tak jsme se s bráchou po 68 dnech čekání dočkali a celnice konečně propustila zásilku, ve které se ukrýval i můj nový Ford Mustang BULLITT 2008 od AA. Vytvořil jsem si tak osobní rekord v délce čekání na model. Naštěstí byly všechny modely v pořádku (teď už bych je ztěží mohl reklamovat u prodejce).

 

 

Květen 2011

 

Díky skvělé České poště a novým regulím ohledně dovozu zboží z USA jsem stále neobdržel model Ford Mustang BULLITT. Už začínám být mírně řečeno na***ný. Tak uvidíme, jestli se dočkám.

5. květen - konečně jsem se dokopal k nějakým fotkám. Do fotoalba přidán Mustang Mach I 70, Charger 70, Pontiac GTO 72...budu se snažit dodat co nejdříve i ostatní

9. květen - doplněny fotky zbývajících modelů. Nyní chybí už pouze Ford Mustang 2007 od Autoartu a ten bohužel nemám nyní u sebe, takže si na něj ještě chvilku budete muset počkat.

13. květen - tak jsem spolu se sběratelem Jirkou uskutečnil první společný nákup díky těmto stránkám. Balík je již na cestě, tak doufejme, že dorazí co nejdříve a všechny 3 modely budou v pořádku (objednány Charger R/T 71, Olds 442 1969 a Mercury Cougar 1969)

 

Březen 2011

Po ročním půstu příchází několik nových modelů. Jakmile budou doma a najdu si čas, objeví se i ve fotogalerii, zatím si musíme vystačit se seznamem:

 

Dodge Charger R/T 1970 - Autoworld Authentics

Dodge Charger R/T 1971 - Autoworld Authentics

Chevrolet Chevelle 1965 Convertible "Malibu" - ExactDetail

Odlsmobile 442 Hardtop 1972 - ExactDetail

 Ford Mustang GT BULLITT 2008 - Autoart

Pontiac GTO Hardtop 1972 - GMP

Ford Thunderbolt 1964 - Autoworld Authentics

4. březen - Tak dneska se mi povedlo konečně získat i Oldse 442 od Exactu na kterého už mám delší dobu políčeno. Doufám, že spolu s Chvellem dorazí co nejdříve, ať můžu pořídit nějaké fotky.

6. březen - Tak jsem udělal dva nákupy spolu s bráchou- od jednoho prodejce jsem tak získal Ford Mustang GT BULLITT 2008 od Autoartu a od jiného jsem koupil Pontiac GTO 1972 Hardtop od GMP. Oba se určitě budou ve sbírce vyjímat.

16. březen - Tak dnes jsem si pořídil zatím můj nejstarší kousek - opět přes eBay za pár dolarů Ford Thunderbolt 64 od Authentics. Dlouho jsem uvažoval o stejném modelu od GMP, ale když jsem zjistil, že se jedná prakticky o totžný model, byla volba jasná.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář